Keby komunisti bačovali, tak by Mečiar a jeho nasledovníci nemali čo rozkradnúť
Keby komunisti bačovali, tak by Mečiar a jeho nasledovníci nemali čo rozkradnúť
Ľudstvo chce byť klamané, na klamstve a nenažranosti je postavená naša existencia. Keby automobilky hovorili pravdu aj tak im nikto neuverí, tak ako človeku, ktorý hovorí pravdu , ostatní ho označia za hlupáka, ktorý škodí sám sebe.
Ako že nevieme nič, Kiska , Sulík, Beblavý, Todová, Hríb, Korda Smatana vedia absolútne všetko , všetky detaily , podrobnosti.
Pán Smatana územný plán sa porušuje ak nie v každej, tak v každej druhej obci , meste na Slovensku, neviem o tom , že by ste proti tomu protestoval , alebo vám vadilo. Toto je výsostná záležitosť obyvateľov Dolnej Krupej.
a ten Machrzak je kto ?
Uvedomuje si pani riaditeľka , že týmto postavila Nadáciu proti korupcii do zlého svetla ? Keď to nevie jeho advokát, tak ako je možné , že to vie ona, nie je za tým korupcia ?
A Sulík bude ten čo ho odtiaľ vytiahne ?
Tu vôbec nejde o nejakého Vietnamca, ten je Kiskovi , Smatanovi, Tódovej , Hríbovi , Kordovi a ich lokajom ukradnutý. Tu proste ide o rozoštvávanie ľudí, vyhnať ich do ulíc , a predčasné voľby. Vražda novinára nepriniesla to čo mala , tak sa skúša ďalej. V Nemecku a Česku , okrem jedného článku v novinách nikto o tom nehovorí, ani nemecký prezident, ani Merkelová, ani český prezident, ani predseda vlády, nepotrebovali vystúpiť pred národom a blabotať nezmysly. Je to útok na právny štát, pretože všetci títo menovaní vedia , že aj oni majú za ušami, hlavne Kiska má o čo bojovať, potrebuje iného prokurátora a policajného prezidenta. A na Slovensku je vždy dosť lokajov.
Výborný článok, absolútne trafený klinec po hlavičke, vidieť to aj z komentárov.
Skvelé napísané, skvelé vystihnutie súčasného diania. Najlepšie na tom je , že tí všetci pravoľaví "liberáli" a ich sympatizanti ani presne nevedia čo to ten liberalizmus je, tak štekajú a štekajú.
Títo traja šašovia môžu tak akurát ........ Bugár by sa mal dať vyšetriť pretože jeho kotrmelce už začínajú naznačovať psychickú poruchu. Celé toto divadlo organizuje Kiska a jeho kancelária , čo je hrubým zneužitím prezidentskej funkcie , to už je balans na hrane zákona.
Treba niečím prekryť Nicholsonovej a Remišovej "zábudlivosť" v majetkovom priznaní a Cigánikovej selfíčko , tak sa Vietnamec hodí.
Lekári pri promócii skladajú Hippokratovú prísahu,kde sa hovorí aj o etike, tá v tomto prípade u nich nebola, aj keď dnes hovoriť u lekárov o etike je nosením sov do Atén. O etike Cigánikovej nehovorím , pretože ju nikdy nemala ako celý spolok SaS.
Socík aj v kultúre skončil v novembri 89 , aj umelci tak chceli, tak by si to mali uvedomiť a nie si myslieť , že SND je Metropolitná opere , ale bo divadlo na Brodway.
A ako si tu spoluprácu pán generálny vlastne predstavoval, že štát zatiahne sekeru , za ktorú je on ako riaditeľ zodpovedný ? No krásne.
No možno na konci stáže skúsi aj operáciu napr. slepého čreva , to je dnes taká banalita, že ju zvládnete po týždňovom kurze na internete. Vyhodiť poslankyňu aj lekárov, ktorí sa na tomto cirkuse podieľajú.
Odporúčame