ha ha haaaa.. vela ukraincov je v polsku a dalsich krajinach europy.. ako myslis tych teroristov z dombasu? ti mozu ist kade lahsie... :D
ha ha haaaa.. vela ukraincov je v polsku a dalsich krajinach europy.. ako myslis tych teroristov z dombasu? ti mozu ist kade lahsie... :D
samozrejme.. tak potom tam chce ist tolko ludi robit?? vies kolko ludi chce ist zit do ruska? okrem teba este niekto?
snivanie na rusky sposob... ale kreslit vedia pekne...
pocul som, ze rusko ma take prebytky, ze aj vojenske cvicenie kludne moze dotovat.. a to vo velkom style.. vysoka zivotna uroven rusov ze zarukou blahobytu aj pre dalsie generacie..
až pol roka.. ha ha haaaaa.... v cechach na to mali 2 roky.. sa zobud!
Na Slovensku v rokoch 1920-1929 zaniklo 167 priemyselných závodov, v tlači sa to nazývalo odbúravanie priemyslu, išlo skôr o reštrukturalizáciu. Zánik závodov spôsobil nárast nezamestnanosti, vznikli hladové doliny. Svetová hospodárska kríza zasiahla ČSR veľmi intenzívne. Nezamestnaných bolo 1 milión, na Slovensku 300 tisíc. Kríza zasiahla aj mladých, ktorí si nevedeli nájsť adekvátnu prácu.
zase opozicia ociernuje a dariacemu slovensku hadze polienka pod nohy... urcite to niekde zase zazneje.. slovensku sa nedari!!!! a navyse sa tu kradne kde sa len nieco ukradnut da!
„Podľa analýzy trhových podmienok sa dal ten istý systém zaobstarať za približne 500– až 600-tisíc eur. Aj napriek mojim výhradám ministerstvo obstaralo tento systém za viac ako 1,3 milióna eur.
ako tebe je jedno akym sposobom sa tu obstarava?
idealny datum na sirenie konspiracii.. toho zase bude.. :(
ja nad tym jeho navrhom rozmyslam uz celkom dlho.. na nic ine ako na politicky populizmus som neprisiel..
ako tak citam tak tu vela ludi nema ani sajnu co sa vlastne stalo... iba trepu somariny... o co tu teda ide??? OLAF (nie SaS alebo dennikN) kontrolovali vyvezeny tovar z ciny do europy, aky tovar, kam isiel, aku mal hodnotu.. su k tomu dokumenty... takze ak poslali tovar z ciny na slovensko v hodnote 10€ tak na slovensku by jeho hodnota mala byt tiez 10€.. ale tu je ten hacik.. nemala!!! dajme tomu, ze v SR mal tovar hodnotu iba 1€.. teda z toho sa zaplatilo clo.. a z toho sa aj urcila dan 20%.. hadam kazdy vie, ze tieto sumy by boli ine keby to bolo tak ako sa to ma... takze to nieje podvod iba na cle.. ale aj na dani... OLAF iba zistil, ze do pokladnice EU dlzime 300mil.. celkovo je skoda 1,2miliardy!!! a to si nikto vazeni musel uliat... ziadny vymysel SAS.. toto je mimo slovenska.. a dalsich 5 krajin je na tom podobne...
nevinni?? vies ako to je priehladne??? z ciny ide prec tovar.. je o tom zaznam, ze bol expedovany a do ktorej krajiny prisiel.. vieme, ze ten tovar mal hodnotu 10€.. ale na slovensku sa preclie za hodnotu 1€.. z toho sa potom zaplati dan 20%... troska ina suma ako z 10€, ze? a teraz kde su tie peniaze?
preco stat?? tych 1,2miliardy niekto strcil do vrecka.. rozumies o co tu vlastne ide?? to nie je podvod iba na cle.. na to sa vztahuje aj DPH.. to iba z tej 1,2miliardy € sme mali poslat do kasy EU 300mil... ale neposlali sme.. A este jeden detail.. to je sprava za 2 roky.. tento megapodvod pokracoval a pokracuje v inom rezime az do dnes... to je co? dobry lup.. mozno aj 2 miliardy.. a teraz kde su?
zato fico je uplny anjel.. vsetko iba vlastnou hlavou zhana.. mafiansku konkubinu na urade vlady nepozna, dlazobne kocky objavil, eurofondy rozdava podla zasluh, sorosa objavil, o kalinaka prisiel,... serial na pokracovanie normalne.. az na smiech tento hranol...
sak urciteeeeee... boze ake hluposti sa tu clovek nedozvie... omg
preco na krajinu??? nech to zaplati ten kto sa nabalil!!! preco by to mal platit stat? najst zlodeja treba a nechat mu to vyzrat...
Odporúčame