aky by si mal na to dovod? ze che dobre hospodarit s verejnymi peniazmi?
aky by si mal na to dovod? ze che dobre hospodarit s verejnymi peniazmi?
treba si uvedomit, ze vlaky nie su ZADARMO! obedy pre deti nebudu ZADARMO!!! keby Fico chcel tak tych 100mil pouzije inak.. Nechce, lebo takto sa mu to populisticky viac hodi.. Bude za filantropa ktory pomaha ludom.. Nic ine to nie je, iba jeho politika.. Zneuziva verejne peniaze pre svoj prospech! HANBA!
sranda.. krajine sa dari, ale Smeru klesaju preferencie.. Ako je to mozne? nezamestnanost v ČR 2,4%, madarsko 3,7%, polsko 3,7%, nemecko 3,2%, rakusko 5,2%.... SLOVESNKO 7,6%!!!! naozaj je to take super???
suhlasim s tebou.. cena za obed by mala byt pre vsetkych rovnaka... teda aj Gejza by mal za nu PLATIT!
co to ma spolocne s obedmi a vlakmi zadara?
no skus si to precitat este raz.. kde je tam napisany tvoj odkaz, ze si budu iba Saskari zvasovat platy??? skade o tom vies, ze by sa malo za vsetko platit?
policajti mozu byt aj na uliciach, futbalovych stadionoch,... vsade moze byt bezpecnejsie... zbytocne sa chytas slovicka...
stat ma nejaky balik penazi... to NAJAKY je dolezite.. ten balik je nas vsetkych.. nie iba pre niekoho.. mal by byt pouzity na to aby bol systemovy.. urcite nie populisticky na to aby vyrovnaval socialny zmier... na to nech si su vytvorene ine institucie... lahko sa rozdava z penazi ktore sa tvaria, ze nikoho niesu.. ni nieje ZADARMO! namiesto toho aby peniaze vyuzil tak ich SMER iba pouzije.. A Fico ich chce pouzit na nahnanie politickeho kapitalu.. hanba!
relevantny kandidat na prezidenta s podporou 5% si robi svoju kampan.. netreba sa vzrusovat...
tazko cakat od socialistov podporu tomuto navrhu.. ale pokusim sa vysvetlit.. idem k lekarovi a ma ordinacne hodiny od 8:00 do 13:00.. je tam plno.. musim cakat.. ale keby som nechcel cakat tak by som mohol prist o 13:15 na cas kedy by som bol objednany za polatok 10€.. co sa stane? no v cakarni ubudne niekolko ludi.. skor sa dostanu na radu a zadarmo!!! nikomu sa nic nestane... bude viac spokojnych ludi.. samozrejme socialistom nieco vadi.. hlavne to, ze je to navrh SAS.. no co uz..
ako chces zabezpecit dostatok lekarov???
alebo obedy pre deti v skolach na 3 roky... hmmm, ale to je dooost!!!!!!!!!!!
ale no.. nejako si sa nechal uniest.. ak si cital s porozumenim tak ti to pride jasne.. ak nevies citat tak potom za to urcite moze Soros...
necita sa ti to dobre, ze?
sak urciteeeeee.... :D :D :D
vazeni socialisti.. nermalnym ludom je jasne, ze sa vam to necita vobec dobre.. ;)
chapem.. necita sa ti to dobre..
maze iba tebe alebo aj inym? napriklad takym ako scaramuz a pod?
to znamena, ze ziadneho skripala nikto nikdy neotravil..
Odporúčame