pozitiva??? no myslim si, ze politik ide do politiky s tym, ze ide konat dobro.. teba produkovat pozitiva... je to jeho poslanie a povinnost!!! je smiesne ocakavat, ze niekto bude vyzdvihovat to co sa od nich v prvom rade ocakava.. ja chodim do prace a dosial ma nikdy sef nepochvalil za to, ze tam chodim.. ked vznikne problem tak sa hladaju priciny a sposob ako ho vyriesit.. a ked riesenie nieje v sulade ideou tak sa potom objavi kritika.. politici za svoju pracu (dobru pracu) beru plat!! tak nech makaju pre vseobecne dobro.. tato sebranka co nam tu vladne nekona dobro, nahrava oligarchom, umozni tu vrazdit novinarov, zamestnava mafiu na urade vlady, berie pozemky farmarom, predrazene zakazky, eurofondy,... ako hnus velebnosti.. a este za to beru plat.. ze im nie je hanba!!!!


