rozputava peklo, len nema zapalky... alebo ich ma vlhke.. no nehori mu to proste... nic sa tu nedeje a ani diat nebude.. naivne dufat, ze niekedy nieco alebo nejako sa vysetri.. na to by musela byt vola.. ziadna nie je.. moze povedat co len chce.. rozputavat besnenie.. peklo.. ani listok na strome sa z toho nepohne..


