ako rovnaki??? na svete niesu dvaja ludia rovnaki! treba to sledovat.. pozerat debaty v narodnej rade... pocuvat kto ake zakony predklada.. akym sposobom pracuje, navrhuje riesenia, priklady, napady... ja mam v tom jasno.. viem kto ma hlavu presne posadenu na ramenach... vidim aj tych ktori tam hlasuju podla smeru palca... SMERU palca!!!! niesom naivny.. korupcia je tu od vzniku civilizacie... ale uz je to moc... za socializmu sa korumpovalo.. poradovnik na byt, auto.. rada na maso.. syn na vysoku skolu.. vzdy sa nieco naslo... vtedy sa korumpovalo vsade a takmer vsetci to robili...takze geneticky sa nam to nejako prenieslo do dnesnej doby...


