Vitajte v Rusku, ktoré vám v správach neukážu
Určite je to trochu tendenčné napísané.Ale.. V Rusku som bol v starom režime a tam Vás hocikde nepustili. Predstava ,že si len tak odskočime na vidiek bola nereálna .A tak sme videli len ich výstavné skrine v Moskve a v Leningrade. Napriek tomu sa všetko schovať nedalo a z vlaku sme si videli všeličo. A ďalej od trate to bolo skôr horšie .V škole nás učili, že USA je krajina rozporov To som nevedel posúdiť ale tu to tak bolo. Rusku chýbala zdravá stredná vrstva a tento problém si myslím pretrváva podnes. Zmenil sa len obal, červenú farbu vystriedala národná. Na viac jeden príspevok nestačí, to by checlo aj exkurz do komplikovanej histórie. Mnohé veci tam fungovali fantasticky a mnohe vôbec nie.