V prípade pandémia bude musí byť určitá spolupráca pokiaľ sa k tomu vládna koalícia nezachová ako počas nej, že bude bojkotovali opatrenia .Z lacnej ruskej ropy prosperuje jedine Fico, nie my ostatní. Vystupuje ako hovorca súkromnej a ešte zahraničnej spoločnosti. EK formálne požiada o obnovenie dodávok ,ale tlačiť na to kvôli Ficovi a Orbánov nebude. Je to iba problém Slovenska a Maďarska. Nech jednajú s Ukrajinou, nikto tam ani nevycestoval. Zelenskij je v ťažkej pozicí a toto ho neťaží..Ísť prosiť do EU o niečo potom čo na nich nakydal , na nje ponižujúce. Okrem toho Ukrajina v EU nie je, takže problém sa EU ani netýka. Zabudli ste napísať´,že Maďarsko ulúpilo peniaze jednému cudziemu štátu. Prezident bol v Taliansku na dvoch olympiádach .Tie obrazy som videl v televízií ,k ropnej kríze sa absolútne nevyjadruje, čo je na uváženie. Podľa môjho názoru najzbytočnejší prezident v dejinách slovenskej republiky.


