Bicyklovať sa tiež nedokáže každý. Zrejme ani Vy nie, čudoval by som sa. Skôr vynikáte v pití borovičky, typoval by som. V prípade Estoka vzhľadom na preferencie jeho bývalého šéfa ma tiež napadajú viaceré možnosti. V každom prípade uverejňoval tu na pravde blogy a boli podľa mňa stupidné. Predsedom sa stal aj vďaka šíreniu konšpirácií na čo Slováci letia. .Stranu už priviedol od 15 k 6.Danko je zase ľudový zabávač a srandista a jediné, čo mu dávam za dobre je to, že nejatrí na rozdiel od Slotu nevraživosť medzi národmi. Tiež dostal SNS poriadne dole. Navyše si myslím že tá jeho nehoda je za čiarou .Keby tam nieto stál, bol by o nový Dedeček. Ale mal šťastie. Ale utiecť ešte tak to bol už vrchol. Aj ti najjednoduchší chápu prečo utiekol.


