Toto politika pravda už nie je.
Podľa toho na ktorej strane. v južnej to bola rana, že sme vybehli von.
Platí výsledok. Vsadili sme na ropovod Družba ktorý vedie cez front a nevyšlo to. Ropa netečie. Navyše Fico ma v Ukrajine tak zlé vzťahy, že im nemôže ani len zavolať.
Pokiaľ ide o USA ich hokejisti sú jednoducho niekde inde a ani náš najlepší výkon by nestačil. Zvyšok blogu mi pripomína jedného maďarona. Zmluvu o dodávkach máme s ruskou federáciou. Oni sú povinní podľa nej dopraviť ropu na naše hranoce. Navyše podľa všetkého to boli oni, ktorí zbombardovali ropovod Družba. Jednuducho rozhodnutie na vsadenie na ruské víťazstvo nevychádza a to najmä pre Maďarsko.
Pokiaľ ide o USA ich hokejisti sú jednoducho niekde inde a ani náš najlepší výkon by nestačil. Zvyšok blogu mi pripomína jedného maďarona. Zmluvu o dodávkach máme s ruskou federáciou. Oni sú povinní podľa nej dopraviť ropu na naše hranoce. Navyše podľa všetkého to boli oni, ktorí zbombardovali ropovod Družba. Jednuducho rozhodnutie na vsadenie na ruské víťazstvo nevychádza a to najmä pre Maďarsko.
To je len zámienka vypnú ť zdroj informácií, myslím si.
Cítili sme to veľmi výrazne, predpokladali sme však, že to spôsobila veľká lavina mokrého sneh u a vybehli sme aj von.Ale nič sme nezistili.
Možno ste sledovali nejakú inú osobu. Napokon jeden prezident by si mal dávať pozor čo povie a v nejakej príprave problém nevidím. Napokon. nikdy som nevidel ani Fica ,že by v cudzine len tak rečnil.
Z rozhovorov s cudzincami viem, že Čaputová robila dobrý reprezentačný dojem. Ale voľby sa vyhrávajú doma. Voľby demokraticky vyhrala, takže to mnohí videli inač ako Vy.
Dôveruj, ale preveruj. Toľko na spoľahlivosť Iránu. Nepochybujem, že robia všetko ,aby tú atómku mali .Na kontroly oficiálny ch medzinárodnych organizácií by som sa až tak nespoliehal, ti už všeličo nezbadali. Ich primarným cieľom je Izrael, zatiaľ.
Riešíme však jeden konkrétny problém a Vy píšete tak empiricky.
Takže nie sú ako Vy tvrdíte lebo inač by ste ich sem dali.
Jeden Neandertalec to musí vedieť. Za mňa neviem.
Neviem, je to opatrná príprava na skutočnú krízu. Slovákov to zatiaľ netrápi, ešte je hokej, ale to čoskoro skončí.
Nemyslím si, že stratene preferencie PS dostane práve Smer.
Nehovorím, že všetci vojaci, ale jedna jednotka. Neplánovali takúto dlhú vojnu, ale niekolkodňovú špeciálnu operáciu. Na rozdiel od Kryma im to nevyšlo, lebo Ukrajinci mali už echo.
V skutočnosti plánovali spraviť prevrat v Kyjeve ktorý sa nepodaril. Janukovič bol už na hraniciach.
To je to isté.
Veď dajte Vy zdroj o čom Vám rokovali. Napokon nevidí najmenší dôvod, by som mal práve Vám veriť, Vaše commenty sú podozrivé.
Odporúčame