Po právnej stráne by to tak malo byť, zmluva je z Gazpromom a nie s Ukrainou. Pre mňa by bolo logické kontaktovať Ukrajinu a zistiť , čo sa tam deje alebo nedeje. To ale Fico nikdy nespraví.
Po právnej stráne by to tak malo byť, zmluva je z Gazpromom a nie s Ukrainou. Pre mňa by bolo logické kontaktovať Ukrajinu a zistiť , čo sa tam deje alebo nedeje. To ale Fico nikdy nespraví.
Orban by bol proti aj bez ropovodu. Zruší sa veto, už to je naozaj neúnosné.
Orban by bol proti aj bez ropovodu. Zruší sa veto, už to je naozaj neúnosné.
A prečo by to mali robiť a vyrábať si zbytočné problémy. ? Oni o tú ropu záujem nemajú. Kvôli Vašim pekným očiam?
Elektrinu už sľúbilo Rumunsko a Poľsko .V tom problém nebude.
Od Bruselu sa pomoc asi neprijme.to by bolo pnižujúce.
Pri ruskej pravoslávnej cirkvi je naša vlastne celkom liberálnou organizáciou.
Bola to rana a celý dom sa zatriasol. Mysle som si však najprv , že padla zo strechy obrovská lavína.
To ľahko obidu, Slovensko a Maďarsko má len veľmi malý výtlak.
Bratmi? Ale krkavčími.
Ten lacný zdroj sa však na pumpách neprejavil.
A ti potkani nám dali góly. Čo sme za národ.
Ale až po vojne.
Chce dediť.
Poliaci ju dodajú. Ani si to nevšimnú .A problémy s ropu ostanú.
Ospravedlňujem sa za duplicitu ale bolo tu zemetrasenie.
Tito športovci predsa neboli vylúčení zo športových príčin.
Oni si už nájdu cestu, ako obídu nejaké Maďarsko a Slovensko. Osobne to však to považujem za obyčajné vydieranie.
Odporúčame