Názor blogerky je jasný .V prípade vojnového konfliktu sa má slabšia strana automaticky vzdať .Tento postoj prezentuje vytrvalo na Ukrajine .Keď to poviem zjednodušene keď muž chce hypoteticky znásilniť ženu tak sa ma automatický vzdať aby sa urdžal mier. To je jej predstava o mieri. S tým, že Rusko bolo donútené k vojne zásadne nesúhlalím. Má suverejne najviac územia na svete a to ľudoprázdneho a stále sa mu malí. Namiesto zdokonalenia kvality svojho života vedú neustále dobyvačné vojny. Blogerke doporučujem, aby sa pozrela na to ,čo im vtlkajú už v škole do hlavy. A s tou úlohou mužom. Muž je od prírody silnejší a prečo má také úlohy ako má. Pokiaľ ma rodina niekde žiť potrebuje územie a pôdu. A to zabezpečiť bola úloha predovšetkým mužov. Napokon aj ženy si radšej za mužov vyberali za mužov silných údatnych bojovníkov a nie nejakých mierotvorcov.

