Apukám, Fico sa presne chová ako keby tým akcionárom bol. Kde skončila napokon tá dvadsať percentná marža za lacnú ruskú ropu,? No v cenách za benzín a naftu iste nie pre nás spotrebiteľov Slovnaft sa dostal do maďarských rúk ak sa dobre pamätám ešte myslím za Mečiara a áno osobne si myslím, že to bol istý kompromis s maďarskými politikmi. Veď napokon vieme kto je pán Virági. Pravda, že teraz v maďarskej časti zrejme môže dôjsť k nejakým zmenám ,ktoré nemusia byť pre slovenskú garnitúru celkom vítané. A predovšetkým kríza ukázala ,že sa dá prežiť aj bez ruskej ropy, čo si mnohí iste aj všimli. Pokiaľ ide o maďarské aktivity na Slovensku pre mňa osobne to až taký problém nie je. Na maďarský živel vo svojom v okolí som akosi zvyknutý, tu na juhu je to realita. Len neviem či aj pre Vás . Napokon zachránili aj veľa pamiatok, na ktoré Slováci kašlali a nešlo vždy len o zlé veci.

