To asi chcete aby Bratislavu nazývali povedzme Pressburg a Slovensko Felvídek? Parlamenty v iných štátoch to môžu v pohode odhlasovať. Aj to môže niekto spraviť a ani nemukneme. Nevidím žiadny dôvod preto, aby sa to zmenilo .A to už vôbec nie jazykový. A ukrajinské mená nie sú názov štátu, pletiete tu hrušky s jablkami. Treba sa na to spýtať aj Ukrajincov čo oni na to. . Ani Vy s napokon nevoláte pfpfpf.

