V tomto článku to síce konkrétne nie je, ale vyplýva to z podstaty Vašich ostatných blogov. Rusko v podstate vôbec nekritizujete, práve naopak. A predstava, že si budeme robiť čo sa nám zachce. je nereálna . Naďalej tu ostane USA, Rusko a všetky nesváry sveta. A ti to budú aj tak robiť po svojom a na Vašu zvrchovanosť sa zv ysoka vykašlú. Takže sa logicky keď nie s EU, budete musieť spojiť s niekým iným.

