Samozrejme, že je to jeho problém, veď prichádza o dvadsať percentnú maržu za ruskú ropu. Ja som z nej nič nemal, zarábal on .Takže mi to jedno. Ukazuje sa, že je aj bez Družby je jej dostatok. Napokon, keby nie v najhoršom prejdem cez hranice, kde si zabezpečili alternatívne zdroje.


