Rozhodovali však Rusi a to platí. Ostatní boli len pešiaci. Ani v roku 1968 niektorí členovia sovietskej armády nevedeli vlastne, kde sú. Ale tí čo rozhodovali to vedeli veľmi dobre.
Rozhodovali však Rusi a to platí. Ostatní boli len pešiaci. Ani v roku 1968 niektorí členovia sovietskej armády nevedeli vlastne, kde sú. Ale tí čo rozhodovali to vedeli veľmi dobre.
K politike toľko, každá politická osobnosť je vnímaná rozporuplne. Národný hrdina jedného štátu obvykle nebýva národným hrdinom iného najmä susedného štátu. Poznáme to aj u nás. Národ hodnotí ľudí podľa toho, čo pre neho podľa neho spravili.
Ešte nevieme ako to dopadne. Orbánove obvinenia sú už menej účinné ,keďže samotný Fides sa topil v sexuálnych škandáloch vrátane jedného pedofilného. Jediné, čo môže Orbanovi pomôcť je strach zo zmeny.
Samozrejme je to prieskum a objednávku, vždy sa líši od všetkých ostatných.
Prečo samovrahov?Kto ich ohrozuje?
Kde píšem, že v Bratislave .A čo znamená podľa vás kolaborovať? Ak si náhodou partizán dal niekde pivo, tiež bol samozrejme kolaborant, lebo podporoval ekonomicky fašistický štát.
Ja si zase myslím, že všetko bolo skôr celkom pozemské.
Vy ste nejaký premúdrely.. Tisícročia žili ľudia bez aut prežili .Milan má šťastie, že žije dnes. Váš príklad je ináč celkom vedľa.
Iba ak taký steward. K tragediám tam dochádzalo.
Asi ste boli kolaborant. A Vaše tvrdenia sú nesprávne. Nemecká armáda tam v Nitre nebola. Zbomardovali predveľkonočný trh.
Aj môj strýko bol partizán a sa tým nechválim .O Ukrajincov však nehovoril nič, Kde sa Vy ítam sa hneď objaví hneď nejaký zúrivý Ukrajinec .A Vášmu tvrdeniu aj tak neverím.
A Vy vysvetlite, ,prečo zbomardovali Nitru, kde nikde žiadny uzol nebol? Vtedy ešte nevedeli tak triafať tak ako dnes. Klilometer sem ,kilometer tam, Boli ste niekedy v armáde? Silno pochybujem. Tam sa aj cez mier občas netrafili.
Nech sa prepadnem ,ak klamem. Zistite si to.
Veď to boli fašisti, odkedy to Vás trápi?
Za kolaboranta bol vtedy označený každý, komu chcel niekto zobrať majetok. A každý, kto žil v obsadenom štáte musel kolaborovať. Museli ste živiť rodinu, chodiť roboty, niečo zarábať. Predávali ste zmrzlinu a kúpil si ju nejaký Nemec? Jasný kolaborant.
Ako som napísal ,bol tam veľmi kľúčový železničný uzol. A teraz Vy vysvetlite zbomardovanie Nitry sovietskou armádou.
Odporúčame