Všetko na Zemi už bolo, nič nové sa nedeje. Bolo tu už aj oteplenie, aj doby ľadové... Len zopár idiotov si myslí, že ľudská činnosť má nejaký vplyv na klímu Zeme a na existenciu vírusov a baktérií.
Všetko na Zemi už bolo, nič nové sa nedeje. Bolo tu už aj oteplenie, aj doby ľadové... Len zopár idiotov si myslí, že ľudská činnosť má nejaký vplyv na klímu Zeme a na existenciu vírusov a baktérií.
Riadenie zdravotníctva je hnus, sa vôbec nedivím že ľudia tam nechcú pracovať. V podstate to platí pre všetky štátne nemocnice.
Sprostí arabskí primitívi priliezli na pozvanie Merkelovej... Mali by ich obesiť.
Pridať pár centov opatrovateľom a osobným asistentom postihnutých ľudí sa mu zdalo veľa, ale na sprostosti je peňazí dosť...
Hmmm... A čo robila vaša fregata v Čiernom mori?
Štát neurobí nič, pokiaľ sa to nebude týkať tesného okolia Bratislavy.
Dnes sa dá auto kúpiť aj bez peňazí, lízingovky to vyriešili... Kedysi ste si museli celú sumu našetriť.
Prečo ich nemá zachraňovať Afrika? Je bližšie... A prečo ich vlastne treba zachraňovať?
Klimatické zmeny nemajú s ľudskou činnosťou nič spoločné, boli tu pred človekom a budú aj po ňom.
Presne tak. A ako Česká sporitelna je česká... :-)
Je za tým trampov debilizmus, ktorý nedovolil americkým firmám vyrábať čipy (a iné veci) v Cíne... A vadili mu všetky čínske továrne a všetko čínske... Dobre vám tak, podporujrte tých debilov ďalej.
Odporné. Ospravedlňte sa policajtom, ktorí si tam robili svoju prácu a potom ste ich roky šikanovali... Tu sa viac verí cigánom, ako policajtom.
V normálnych krajinách pri oprave diaľnic fungujú dva prúdy každým smerom, aj keď zúžené...
...akoby ste sa z toho tešili...
To vcôbec nie je na smiech. Je to ukážka bezmocnosti normálnych ľudí voči cigánom.
Ružín sa dá vyčistiť jedine tak, že sa zlikvidujú cigánske osady okolo Hornádu a všetkých jeho prítokov.
Čipov by bolo dosť, keby nebol trampov debilizmus.
Odporúčame