Celá slovenská ekonomika je zaležená len na tom, čo tu kto prinesie, čo tade prepraví a podobne... Od vzniku štátu sa tu nevytvorilo nič. A keďže donekonečna parazitovať na plynovode, ropovode, Volkswagene, US Steele a t ď sa nedá, tak je jasné že to raz skončí.


