Myslíš to s poškodením plodu pr USG vyšetrení ? Chápem, súhlasím s tým a som za to, aby sa to nerobilo. Pán prednosta ružinovskej gynekológie má pravdu. Ten bigotný katolík ktorý organizuje pochody pravdu nemá, je to somár. Neviem to už jasnejšie napísať. Dá sa to pochopiť?


