Najviac škody na prírode napáchali a ďalej páchajú tzv.ekológovia, tzv.aktivisti a podobná háveď. Žiadna továreň na svetre nedokáže tak zničiť prírodu ako tí treťosektoroví ignoranti, ktorí nerozumejú ničomu a presadzujú také somariny že zdravému človeku sa chce z toho grcať.


