Farári tam naženú všetky svoje ovce...
Lebo niekto ukázal veci také ako naozaj sú?
Ja viem že mám pravdu. A ty to vieš tiež... len si trošku zaťažený prítulnosťou k smeru...
Zatiaľ som s platbou kartou nemal problém... okrem pošty asi každý je normálny.
Je to len dôkaz hlúposti, tuposti, obmedzenosti, primitivizmu a smeráckosti.
Paranoicky blazon... asi ma co skryvat ked mu to vadi.
Nikdy to nebol reálny problém, vždy išlo len o to aby sa niektorý úradník alebo strana nabalila...
Figeľ by sa mal pdovšetkým zaoberať odlukou cirkvi od štátu, až potom ostatnými vecami... Bolo by to konečne niečo užitočné.
Má pravdu. Treba sa pýtať predovšetkým na tých zamestnancov, na tých profesionálnych eštebákov, právnikov a ďalšiu háveď ktorá tu ničila životy bežným ľuďom.
Radosť z úspechu niekoho iného Slovák nikdy nemal a nikdy mať nebude. A závisť je jednou zo základných vlastností Slovákov.
Vystavbu dialnic brzdi iba Fico, nikto iny.
Ja dúfam že skončí ako veľký revolucionár Marat.
KDH je najvacsi hnus na Slovensku... Ale bezprostredne ho nasleduje SMER.
S tým ziskom má pravdu. Ak neprodukujú zisk tak buď robia daňové podvody alebo predávajú pod cenu aby zničili domácich predajcov, ktorí zo zisku žijú...
Odporúčame