Nejaké kritériá existovať musia... Ťažko si možno predstaviť iné ako je známka. Okrem toho na tie stredné školy sa ešte robia aj príjmačky, takže tiež treba niečo vedieť. A je tu šanca že trošku stúpne úroveň stredných a tým pádom aj vysokých škôl. Treba dúfať že to tak bude.


