Všade je rovnako, len niekde to človek pozná viac a niekde menej... Tam kde to pozná viac vidí aj ten hnoj, ktorý tam je... a to je práve prípad Slováka na Slovensku - vidí ten (politický) hnoj... aj zrejme nie každý (ho vidí). Ale Luterán áno... a to čo vidí tu naozaj je.


