Vazal Rothschildovcov a USA Kiska s rétorikou spasiteľa
1) Tých „pár percent voličov“ je viac ako voličov Fica.
2) To že „máme zdravotníctvo v troskách, že cca 14% občanov Slovenska žije na úrovni biedy a stredná vrstva zaniká a uberá sa smerom k chudobe“ je predovšetkým problém predsedu vlády, nie prezidenta... a už vôbec nie prezidenta ktorý je tam dva dni... to je snáď jasné aj vám.
3) „Fico si narozdiel od Kisku získava body...“ asi je to nejaká hra... nejaké naháňanie bodov... Fuj.
4) „Kto aj uveril Kiskovej nezávislej názorovej platforme...“ ...a kto uveril Ficovym istotam... pritom ten istotovy je tam uz roky a ten druhý iba dva dni... Hlavné že je vám všetko jasné.
5) „Bohatý a úspešný podnikateľ prevzal na Slovensku...“ ...tuším by vám viac vyhovoval zamindrákovaný chudobný a neúspešný...