Zlo je vždy iba zlo, či je najmenšie alobo najväčšie, to je jedno.
Zlo je vždy iba zlo, či je najmenšie alobo najväčšie, to je jedno.
Z tej ponuky ktorá tu existuje si normálny človek vybrať nemôže, takže nemáš pravdu, voliť medzi idiotmi nie je potrebné ani nutné.
Alebo sa mali chovať normálne, nie ako idioti (teda im vlastne)
Funguje to tak, že stádo priblblých voličov si vyberie z ponuky priblblých kandidátov a z toho stvoria nejakú vládu, ktorú vlastne nikto nechcel ani nechce. Poskladajú sa dohromady, aby mali väčšinu, bez ohľadu na to čo chcel nejaký tupý volič, ktorý si myslel, že si vyberie niečo fantastické. Vždy vznikne zlepenec somárov a idiotov, ktorých nikto pokope nechcel. Je to všetko hnus a jediná možnosť ako sa tomu vyhnúť je nechodiť voliť. Ale blbcov sa vždy nájde dosť....
Rozmýšľam, že ak títo sú najleší z najlepších, akí sú potom ostatní obyvatelia tohoto štátu? Hlavne ich voliči?
Možno zverejnia aj zoznam tých ľudí...
Každý volič je idiot
O tých volebných prieskumoch píšete akoby sa jednalo o dostihy. Veď tam predsa kandidujú len tí najlepší z najlepších, ktorí sa chcú nezištne starať o blaho štátu a jeho občanov. Chcú obetovať svoj čas a svoje mimoriadne schopnosti v prospech svojich voličov, nehľadiac pri tom na seba netúžiac po vlastnom prospechu. Sú to všetko fantastickí ľudia.
Alebo je aj druhá možnosť - že je to horda záchodov, kvôli ktorým by normálny človek nemal ísť voliť, pretože nemá koho.
Vyberte si...
Som si myslel že všetci tí majstri sveta sa chcú dostať na vedúce politické funkcie preto, lebo chcú slúžiť ľudu tejto krajiny a urobiť všetko pre to, aby sa tu krásne žilo... A oni sa pri tom chcú iba dostať ku korytám, hnus.
Klimatickí aktivisti sú debili.
Novinár asi netuší, čo je HP a čo je kW.
Je tak tupá že inde ako v politike sa uživiť nemôže.
Čo to je "fico" ?
Koho ešte zaujímajú názory toho psychopata?
To už fakt nie je normálne, ľudstvo asi zblblo.
Tie peniaze sa dajú použiť aj ináč, ako na podporu vojny. Orbán má pravdu.
Je úplne jedno, kto sa tam dostane, bude to idiot.
Len idiot pôjde voliť, je jedno koho. Všetci sú psychopati, nenormálni.
Odporúčame