Najprv si ho zvolia, potom protestujú... Trápne.
Najprv si ho zvolia, potom protestujú... Trápne.
Slovenské zdravotníctvo je hnus ako celok.
Keď tí úradnícki paraziti potrebujú peniaze, musia niekoho oj...ť, a vyberajú si tých, ktorí sa nemajú ako brániť. Hnusný štát, niečo odpornejšie na tejto Zemi niet.
To je slovenská špecialita, uzavrieť diaľnicu kvbôli každej nehode. V normálnom štáte sa také veci nerobia.
Hlavne by som si z toho mlyna žiadny výrobok už nekúpil... Nejak začať treba.
Z toho mlyna by som už múku nekúpil ani keby bola za 9 centov.
Ekonomiku ste tu zničili dvíhaním minimálnych platov, príplatkov a daní a vymýšľaním nových daní. Otrávili ste život firmám, ktoré niečo tvoria a tak odchádzajú alebo chystajú odchod. Nenažraté odbory v USSteele, nenažratí politici otravujúci Slovnaft a Elektrárne, Neschonosť dokončiť diaľnicu ktorá sa stavia už 60 rokov... To je len pár vecí...
Ekonomiku ste tu zničili dvíhaním minimálnych platov, príplatkov a daní a vymýšľaním nových daní. Otrávili ste život firmám, ktoré niečo tvoria a tak odchádzajú alebo chystajú odchod. Nenažraté odbory v USSteele, nenažratí politici otravujúci Slovnaft a Elektrárne, Neschonosť dokončiť diaľnicu ktorá sa stavia už 60 rokov... To je len pár vecí...
Tento svet je už chorý, nenormálny...
Štát kapacity mal. To že tento štát všetko zničil je jeho chyba.
Treba mu udeliť Darwinovu cenu.
...a dopadne to ako vzducholoď Hindenburg.
Celá tá ekologická somarina je výplodom úradníkov, ktorí nemajú ani predstavu o realite.
"Hrubá stavba sa má dokončiť do druhého kvartálu roku 2026"... ešte stále som sa neprestal smiať.
Tento štát od svojho vzniku až doteraz nepostavil ani jedinú nemocnicu. A vyzerá to tak, že jednu moýno postaví po dokončení diaľnice, teda pravdepodobne v roku 2500,
Niet na svete nič dôležitejšieho ako je hokej, futbal a podobné veci. Aby ste ich mohli financovať, neopravujte cesty, neopravujte chodníky, neydržiavajte osvetlenie - veď to sú hlúposti ktoré nikomu netreba. Hlavne že sa uživí hokejista a futbalista.
Viete, aký je rozdiel medzi politikom a štátnikom?
Politik vidí len po najbližšie voľby, štátnik aj na ďalšie generácie.
Ale aspoň jedno sa mi páči - konečne oficiálne priznal že je to HRA.
Rusko mentálne do Európy nikdy nepatrilo, vždy to boli mongoli.
Doterajšie svetové vojny vznikli vždy v slovanských krajinách, bude táto tretia? Hlavné že slovania sú takí mierumilovní...
Odporúčame