Ale aspoň zabijeme čas ;D
Ale aspoň zabijeme čas ;D
Staré príslovie vraví: Kto inému jamu kope sám do nej spadne. Ja ti želám mäkký pád do tej jamy. :D
Pán Fico len tak ďalej. Ide vám to zatiaľ na jednotku.
Banderistanu na Ukrajine už nepomôže ani svätená voda.
Lebo Fico tu používate aj teraz Olajná alebo Šimečkovci. :D
To je ten, ktorý jediný priznal vinu?
Je to škodlivá ideológia.
Dokonca pustil masového vraha Andrej Čikatila z truhly. :D
To len ti zreli ;D
Uz ma z vycerpania vyplazeny jazyk ako pes Pluto :D
Zrazu obrana miesto ofenzivy?Kde ukrajinski sudruhovia urobili chybu?:D
Ukrajinci prehrávajú. Žiadna západná pomoc už im nepomôže .Čím skôr začnú s Rusmi rokovať o mieri tým menej územia stratia.
Hadia hlava Čurilla je mimo službu súd nedal za pravdu Lipšicovmu býv. kolegovi Kubinovi. To je veľmi dobré.
Aký dôvod mali USA a EÚ keď organizovali na Ukrajine zvrhnutie demokraticky zvoleného prezidenta? Prečo sa miešali do záležitostí zvrchovaného štátu?
Súhlasím s tebou.
Da sa s tebou súhlasiť. :D
Počul som tie protestujúce zmanipulované sliepočky v TA3.Iba naučené frázy. :D
Ďalšia ukrajinská komédia. :D
Vojnu chcel ten zeleny saso z Kyjeva zo kazdeho kto by chcel rokovat postavil vlani na uroven zradcu.
Odporúčame