On ani nevie kde ten most je :))))))))))))))))+++
On ani nevie kde ten most je :))))))))))))))))+++
Na neuverenie,Nod dneska ani buvat nebude :)))))))))))))
Na policajnej stanici sa pokazil prah na dverách a nadriadený zandar Valdis hovorí policajtom nech to opravia, tak išli kúpiť klince a kladivo. Keď začali zabíjať klince, tak si nadriadený policajt Valdis všimol, že ich zabíjajú hlavičkou dole. Príde k nim a hovorí:
- Vám šibe? Veď ste kúpili klince do stropu!
Chces prispiet o-LAJNO? :)))))))))))))))))))))
Koho preboha,hadam len nie Zeleneho :))))))))))))
Ukrajinci sú teroristi, lebo vyhodili do vzduchu most.
Niekedy aj pravdu napises o-LAJNO :))))))))))))))
Tak uz aj tam Hoger posiela vodku? :))))))))))))+++
Išli dvaja policajti na pochôdzku. Nad nimi prelietalo lietadlo. Zandar Valdis hovorí tomu druhému:
- Čo myslíš to je vládne alebo civilné?
- Určite civilné, lebo keby bolo vládne, tak by pred ním aj za ním išli policajti na motorkách!
Ukrajinské úrady hlásili najprv vyšší počet mŕtvych po útoku, ale potom ho znížili.
Klamu ako vzdy a ich vodca Zeleny :)))))))))))))))
...a vacsina co su na Floride vysedavaju v McDonalde :)))))))))))))))
Vies poviem Ti nieco a preco by sme mali trpiet kvoli demokratom na juhu,nach si ich uziju na severe a aj tak tretina su kriminalnici,treba to zacat posielat naspat.♥
Sledujem to cely cas a dufam ze si ich demokrati v Bostone,Cicago a NY uziju a bude sa pokracovat v tom,co zacal pan Trump!!!
Tentokrat s Tebou musim suhlasit a som za,aby si to demokrati uzili plnym priehrstim.
Je to nejakej cip z Ostravska +++
Sudruh Strizenec alias Figel,Ty si uz pomaly horsi aky ten chlap co zabil 5 studentov autom :(
Kurej,ako bolo v Prahe na Metre,zase zadarmo navazanie? :))))))))))))))
Nemyslim si,ze sa dozije vianoc,ten most olutuje.
Vybuchla Zeleneho dusa,to bude dobra sprava a nahradnika nema,lebo najst vacsieho idiota je tazko :)))))))))))))
Len som zvedavy,kde sa bude schovavat Zeleny? :)))))))))))))))
Odporúčame