Drony to vyriesia a Zeleny bude zase plakat :))))))))))))
Drony to vyriesia a Zeleny bude zase plakat :))))))))))))
Smer+OLaNO nová koalícia
Preboha nie,aj ked sa modlit neviem,tak by som sa asi zacal
Presne si to vystihol ++++++++++++
Nemas gugel?
Popros Totha udavaca,da Ti informacie a nepis ako madaron.:)))))))))))))))
Pamatam sa,ako keby to bolo vcera,hlavne Matusek ci ako sa vola +++
Aby nedošlo k omylu,-pán Matovič naozaj do vlády nepatrí. Nepatrí ani do politického a spoločenského života. Patrí kamsi inde…Ibaže do vlády nepatrí ani Sulík, ani Remišová, ani Mikulec, ani Kolíková, ani Naď, ani Korčok…Celá súčasná vláda do slovenskej vlády NEPATRÍ.
Jemu uz pomoze iba na kare tento:
Skolaboval 78-ročný poslanec,bol od Vas ze seregu?
- Manželka by rada dostala k narodeninám veľa darčekov. A ja na to nemám dosť peňazí - sťažuje sa Gogo v krčme.
- Tak jej kúp puzzle a zabaľ jej každý diel zvlášť!
Na sociálnej sieti sa pýta Gogo:
- Manželka vyliala v novom aute plný pohár čiernej kávy. Neviete, ako odstrániť stopy od krvi?
Žena sa hnevá na manžela Goga:
- Si úplne nenapraviteľný pijan Gogo. Prepil si už dokonca aj tie peniaze, ktoré sme mali odložené na rozvod s tym odronom ze seregu cokohodotoho..
Smrad mas doma v kuchyni o-LAJNO :)))))))))))))
- Ako je možné, že tvoja žena sa oblieka tak elegantne a ty len tak skromne pyta sa cokohodotoho?
- Ona sa totiž oblieka podľa módy a ja podľa platu za udavanie :))))))))))))).
- Drahá, prečo si si ma vzala pyta sa Gogo??
- Lebo si vtipný Gogo.
- A ja som myslel, že som najlepší v posteli.
- No vidíš, aký si vtipný Gogo!
Idz si natrhat vedla cesty prhlavu a navar si caju,az mas hrniec o-LAJNO :)))))))))))))
Odporúčame