Nema ani zdravy rozum a ani link +++
Nema ani zdravy rozum a ani link +++
Nezabudaj ze cas pracuje pre Putina a nie pre ten zmatok Zeleneho.
”Mami, môžem sa ísť kúpať do mora?”
”V žiadnom prípade, sú príliš veľké vlny.”
”Ale ocko Clanok sa kúpe!”
”Ocko Clanok sa môže, ten má uzavretú vysokú životnú poistku u Suliho.”
Takto Ty na svojho otecka co ma ukrajinku za zenu? :))))))))))))))
Babis si vymysla a otvarat to nebudem!!!
15 sep. no zrovna na Jolanu :)))))))))))
Námorník stalbert odchádza od prístavnej prostitútky a tá mu hovorí:
”Práve som ťa nakazila tým najsilnejším hongkongským syfilisom!”
Námorník stalbert na to:
”Veď sa ešte ukáže, čí syfilis bol silnejší!”
Ide zandar Valdis po ulici a zrazu vidí, ako z blízkeho mrakodrapu skočí chlap, v pohode dopadne na nohy a zmizne vo vchode domu. Po pár sekundách skočí druhý a takto sa to opakuje. O chvíľu to už zandar Valdis nevydrží a pýta sa jedného z nich:
- Prosím vás, ako je to možné, že skáčete z takej výšky a nič sa vám nestane?
Muž odpovedá:
- Veď to nič nie je, stačí proste skočiť. Poďte si to vyskúšať.
Vylezú teda na strechu a muž hovorí Valdisovi:
- No, tak skočte.
- Dobre, ale najprv, nech skočí ten váš kamarát.
Chlapík skočí, dopadne perfektne do drepu a máva im hore.
- To je divné, - vraví policajt, - skočte aj vy.
Chlap skočí, opäť skvelý dopad. Zandar Valdis nechápe, rozbehne sa, skočí, dopadne a rozmláti sa na kašu. Chlapi podídu k nemu a jeden zamyslene vraví tomu druhému:
- Teda, na to, že sme anjeli, sme teda pekné s\wine...
Zato matematika bola Tvojou a dobre silnou,prehadzoval si kabaty jedna radost vypocitavostou udavac :)))))))))))))))
Viacej sa tesia ukrajinci na pohreb Zeleneho :)))))))))))))))
A to mal este stastie ze nesiel okolo dveri kde je napisane "Brano zavira samo" mohlo mu jajka zavrznut.
Putin na pohreb Gorbačova nepríde
Ani sa mu necudujem!!!
Ved aj Teba karma dobehne STBak :))))))))))))
Herečka a modelka Chrlbi Deanová, pochádzajúca z Juhoafrickej republiky, zomrela na následky bližšie neurčeného ochorenia.Isto prechladnuty clenok :))))))))))))))))
Tak rad by som Ti kupil v Presove teplakovu supravu a nasadil tam Cernaka z Balogu :)))))))))))))))))
Odporúčame