To bude tym,ze maju v nemocniciach velke okna :)))))))))))))))))))
To bude tym,ze maju v nemocniciach velke okna :)))))))))))))))))))
Vybrala sa babka s puškou do lesa a stretla zandara Valdisa. Keď Valdis uvidel pušku začal kričať:
"Nestrieľajte, babka, ja vás nechcem znásilniť!"
A babka na to:
"Ja viem Valdis, ale budeš musieť!"
Zavidis mirius alias Lessko? :)))))))))))))) Ty chodis na duhove pochody,tak si nieco najdi :))))))))))
Potesenie na mojej strane albanec :))))))))))))))))))
- Vieš, že pri Dunaji zabili chlapa kvôli peňaženke?
- Nehovor, a kedy?
- V noci, ale na šťastie v peňaženke neboli žiadne peniaze.
Mohla to zarevat Jaternica v BB do davu :))))))))))))
Je to premnozene farbickami :))))))))))))))))))
Ale ved pisali ze uz Nemci nemaju ani na toaletny papier z coho im daju? :))))))))))))))))))))
Pisali na "N"-ku alebo vo vecerniku v Petrzalke :))))))))))))))))))))
Traja homosexuáli sa rozprávajú o tom, čím by chceli byť. Prvý hovorí:
- Ja by som chcel byť vetrík, všetkých by som poovieval...
Druhý vraví:
- Ja by som chcel byť vodička, ľudia by si na mňa ľahli a ja by som na nich šplechotal a šplechotal...
A tretí vraví:
- Ja by som chcel byť sanitkou hovori zatoka-velryb. Oni by mi ho jednoducho zasunuli do zadočku a ja by som robil len uuu-uuu, uuu-uuu..
Pytal som sa Ta nieco albanec?Odpras a bol mrtvy nie len pre Rusko,keby si chcel vediet.
Chrotavemu Zelenemu,ved drogy robia svoje :)))))))))))))))))
Lebo posledne pises,ako keby si prisiel sem z pomocnej skoly :)))))))))))))))))
Len aby nevypadol Martovic,zvalili by to na Jaternicu :))))))))))))))
Odporúčame