- Idem okolo postele, - hovorí zandar Valdis v dochodku, - chce sa mi spať. Idem okolo chladničky, chce sa mi jesť. Idem okolo roboty – a nič!
- Idem okolo postele, - hovorí zandar Valdis v dochodku, - chce sa mi spať. Idem okolo chladničky, chce sa mi jesť. Idem okolo roboty – a nič!
Posiela ich dochodcom na dochodku co volili Martovica :)))))))))))))))))))
- Zandar Valdis, vraj si bol na rande s bezdomovkyňou. Ako bolo?
- Veľmi dobre a výhodne.
- Ako mám tomu rozumieť?
- Nemusel som ju odprevadiť domov.
- Niektorí ľudia z Kysuc si o mne myslia, že som arogantny zandar Valdis. Nechápem, ako na to prišli, keď sa s nimi vôbec nebavím...
Zeleny moze uz zostat iba Zelensky :)))))))))))))))
Tebe zostanu cistit zachody :))))))))))
GGY má kopu starostí, dlžôb, žena mu utiekla, GGY si vzal povraz a išiel sa obesiť. Chalupa stará, hrady spráchnivené, v momente bol na zemi. Poudieral sa a nadával:
- Bisťu, pre sprostô obesenie aby sa človek zabil!
Vyjde sestrička z ambulancie a kričí:
"Pán Trt.kal, pán Trt.kal!"
Nikto sa neozýva. Za chvíľu vyjde zo záchoda pravdazvitazi a sestrička sa ho pýta:
"Vy ste Trt.kal?"
"Nie, ja som sjal..."
Dobre si to myslia profesore +++
Prečo si už konečne nedáte prišiť ten nos pravdazvitazi, čo vám odtrhli v krčme?
- Aj by som si, ale ešte je pripojený k súdnym spisom.
Stretnú sa dvaja povaľači,pravdazvitazi a Tvojpsychiater. Prvý sa tak zamyslí a vraví:
- Človeče, keby nebol ten INTERNET, sedel by som celý deň pri telke!"
Na súde:
- Prečo ste zbili toho suseda pravdazvitazi?
- Celé tri mesiace choval tajne v byte hydinu!
- Zato ste ho nemuseli zmlátiť!
- Ako to, že nie? Celé tri mesiace behám po psychiatriách, lebo každé ráno počujem kikiríkať kohúta!
Najvacsiu hubu maju v oLAJNE :)))))))))))))))
+++++++++++++
Ozaj a blazon z Trnavy uz rezignoval?
A zrejme to na Vas plati :))))))))))))
Ber to ako 1 aprila :))))))))))))))))))
Hadam len trafia toho pajaca v zelenom tricku +++
Budu dovtedy vrtat do Krymu,az Kijev padne popolom :)))))))))))))))))
Odporúčame