Tak aj tam si sa vzdelaval? :)))))))))))))
Prázdna hlava u Martovica a plný mešec sa nevylučujú.
Ty by si mal ist bojovat ku Banderovcom :))))))))))
Presne to Fico povedal:
.
Podľa Fica jediné, čo v tejto krajine funguje, „je posielanie zbraní na Ukrajinu“.
Nesmejte sa cigáňovi na bycikli... Bycikel môže byť Váš.
Najviac nás vedia vytočiť kolotočiari ze seregu :)))))))))))))))))))))
Jednorožec je rom, ktorého žena podviedla iba raz.
Čokoláda je sladká, ale sex romom zuby nekazí.
- Cigán cigán zahreš.
- Robota.
Na čo Kurej siahol, to ukradol, preto nezanechal žiadne odtlačky.
Ťažko pochopiť, keď peniaze nesmrdia, prečo romovia v seregoch občas smrdia grošom.
Nebodaj ich mas duhove? :)))))))))))))))
Keď štrajkujú SMEtiari za vyššie platy, zistíme, že peniaze smrdia…
Kupovala Povlinka kuracie prsia… a pritom ich mala v podprsenke.
Nenažrané prasa - hotový politik.Este nieco Kurej?:))))))))))))))
Mensina v Podskalke si sepka:
Heslo dňa znie: nebudem viac kradnúť, ale ani menej.
Otazka pre cely sereg:
Prečo sa volá vláda i vtedy, keď nič nezvláda?
Prasiatku v seregu bolo údené nedožiť sa staroby.
Všetky cesty ze seregu vedú do Ríma... alebo na spoplatnenú diaľnicu.
Odporúčame