Som zvedavá kam prestúpi " romantik " Migaľ so svojimi snami. :-)))
Som zvedavá kam prestúpi " romantik " Migaľ so svojimi snami. :-)))
medzi možné príčiny poruchy osobnosti patrí genetická predispozícia, predpokladám, že ak v minulosti bol ten vrah odborne posúdený, tak sa skúmala aj rodina, a rodina mala zabezpečiť / vytvoriť také prostredie / podmienky, aby zo strany ich syna nedochádzalo ku konaniam, ktoré postupne z minulosti vychádzajú najavo...ten vrah je pre spoločnosť veľmi, veľmi nebezpečný, takže iný trest ako doživotie neprichádza do úvahy...predpokladám však, že rodina sa bude snažiť " všetko uhrať " na závažné psychické ochorenie a teda beztrestnosť...
Začala som čítať tento blog, no zarazila ma časť vety cit. : " a rieši svoje každodenné primitívne problémy ".
Odkiaľ máš istotu, že problémy drvivej väčšiny ľudí sú primitívne ?
Na Slovensku nie sú štatistické údaje o prevalencii autizmu.
Zopár Vašich článkov som si prečítala, a stále mi na nich niečo nesedelo...to jednostranné zameranie, no teraz keď Ste o sebe poskytli tú informáciu, tak je to už jasné.
Izrael má vo svojich ozbrojených zložkách autistov ? To fakt ?...dúfam, že toto nikdy nikomu nenapadne na Slovensku.
nechcem byť neslušná a ani...no ale moja kamarátka by povedala..." klamú rovnako ako muži o veľkosti svojej pýchy, a keď príde na lámanie chleba...tak je to bieda :-)))
ospravedlňujem sa ...ale napadlo mi to
veď to, že iba krátko vydržala...ale teraz som zaregistrovala, že zmazali aj časť našej včerajšej komunikácie...komu už toto mohlo prekážať ? to fakt nepochopím :-(
15 tisíc ako uvádza Pravda určite nie, 5 až 8 tam mohlo byť...
vysvetlím...tento týždeň ma dosť rozladili určité veci, a preto mi je to nejako všetko jedno, ale zase pripúšťam, že svoj názor zmením :-)
zaujímavý, veľmi zaujímavý názor...podľa toho, čo som dnes videla a počula na Hlavnej, predpokladám ( alebo viem ? ), že silové zložky štátu pracujú tak ako majú...
veď práve...započítali aj nás :-)))
Áno, ten pochod tam bol, no kto pozná Hlavnú ulicu tak vie, že ten počet, ktorý uvádzajú organizátori je chybný. Škoda, že osobitne nespočítali ukrajincov snažiacich sa hovoriť po slovensky...bolo by to veľmi zaujímavé číslo.
Zlodeji ( vreckári ) v tom čase v meste zrejme neboli, pretože podľa počtu policajtov museli usúdiť, že dnes by to nebolo ono :-)))
teraz som vyskúšala, žiadny problém
Myslím si, že na Slovensku k ničomu nedôjde ( nebude Kyjev 2014 a ani Tbilisi 2024 ), pretože Slováci nie sú takí " horkokrvní "...čo je ale dobre.
Hlas a SNS je problém, ktorý sa dal očakávať a nie som si istá či Smer to dokáže vyriešiť bez toho, aby boli predčasné voľby. Ak budú, tak ja sa ich nezúčastním...už mi je to jedno, aká vláda tu bude.
Hlas by si mal so svojimi členmi urobiť poriadok...
pokiaľ je Slovensko členom EÚ, obnovenie trestu smrti neprichádza do úvahy
dosť divná otázka matky, ktorá vedela, že jej syn vraždil....
v jeho prípade rodičia nesú najväčší podiel zodpovednosti za konanie svojho syna
Odporúčame