Vyhostenie je jedna forma, ktorou nevznikajú zbytočné ďalšie náklady....poviem to laicky - netreba tú bandu živiť.
Spravodajské služby si robia svoju prácu, hoci sa to bežným občanom nemusí páčiť, ale ich práca nie je o " páčení ".
Iba veľmi naivní jedinci si myslia, že pre spravodajcov bol nejaký " list " až taký dôležitý...nebol.
Osobne si myslím, že protesty budú aj naďalej, no provokatéri sa neodvážia a ak náhodou áno, tak budú okamžite eliminovaní...
Pripúšťam však aj možnosť, pokiaľ sa to neukľudní, že dôjde aj k súdnym procesom...uvidíme čo prinesú ďalšie dni .. :-)

