čakám kedy sa Heretik vyjadrí k vrahovi z Ľubice
čakám kedy sa Heretik vyjadrí k vrahovi z Ľubice
Celkom kľudne môžeš už aj teraz.
s kým, s čím...z koho, z čoho...také neovládaš ? :-)))
ešte je možnosť, že tento list je podvrh...
máš síce pravdu, ale denník Pravda je známy svojimi bulvárnymi titulkami...žiaľ
Samozrejme väzba, no predpokladám, že advokát podá sťažnosť...formálne sa to vždy robí.
Heretik a spol. by sa veľmi vážne mali nad sebou zamyslieť resp. dať svoje konanie posúdiť kolegom, pretože práve týmto listom priliali " benzín do ohňa "...Heretik má rád pozornosť okolo seba, a zrejme v jeho veku už " zapadal prachom " tak sa chcel opäť zviditeľniť
no škoda, že iba skoro...skús ešte raz a poolievaj celý monitor
to som nevedela, dík za info...mnohé to vysvetľuje
prečítala som si Tvoje príspevky, plný súhlas !
psychológ Heretik ho na diaľku vyšetril a zároveň sa pasoval na psychiatra....:-))))
veľmi pozorne si prečítaj príspevky Malinovej, dúfam, že ich pochopíš !
Vrah z Ľubice bol v ich starostlivosti, a všetci vieme ako to dopadlo...Heretik a spol. to je podľa Vás v poriadku ?
Heretik a spol. skutočne napísali ten list ? Tak potom mi je jasné, prečo máme na Slovensku takých " odborníkov ", ktorí dokážu vypracovať znalecké posudky týkajúce sa rôznych delikventov ....
Tak ako sa Eštok nemal stať ministrom vnútra, tak rovnako Solák nemal byť prezidentom PZ...taká je realita. Ani jeden z nich nemal na tie pozície predpoklady.
Ak by bol administrátor zodpovedný a odstraňoval všetky vulgárne príspevky, tak by bol pokoj. No k tomu zrejme nedôjde, žiaľ.
taký limit na Pravde už bol, no mnohí majú xy nickov, takže nič by sa nevyriešilo
ak majú rodičia také dieťa aké majú, tak si to jednoducho musia zariadiť...
sudca rozhodol na základe právneho názoru nadriadeného súdu
Odporúčame