Pracovno - právny spor o neplatnosť výpovede prehrala ( 2011 ).
Spor o náhradu škody prehrala ( 2016 ),ale podala odvolanie, a tento spor zrejme ešte nie ukončený.
Tento prípad bol v Košiciach pomerne známy, a názory rôzne.
Pracovno - právny spor o neplatnosť výpovede prehrala ( 2011 ).
Spor o náhradu škody prehrala ( 2016 ),ale podala odvolanie, a tento spor zrejme ešte nie ukončený.
Tento prípad bol v Košiciach pomerne známy, a názory rôzne.
No podľa toho kde....tu na debate je tých láskavých ľudí málo ako šafránu, ale v reálnom živote ich občas stretnem.
" Buďte ako deti "...mám výhrady, pretože keď vidím ako sa poniektoré deti správajú, tak o žiadnej " čistote a radosti " sa hovoriť nedá.
každému je jasné, že priamy svedok dnes už nežije, no zachovali sa dôkazy o besnení banderovcov....že sa ty hráš na hlupáka, je Tvoja voľba
Chvályhodné, že ste si uvedomili svoju chybu a zmenili titulok.
Národná rada SR funguje, má povereného predsedu....zrejme odborný asistent nerozumie pojmu - poverený - mal by požiadať kolegov z Právnickej fakulty, aby mu tento termín vysvetlili...
Šiesteho decembra 1945 v Kolbasove banderovci brutálne vystrieľali jedenásť mladých Židov a ďalších štyroch v Uliči. Ich mená boli Šándor Stein, Ružena Steinová, Lenka Schonbergová, Estera Schonbergová, Estera Jakubičová, Sára Jakubičová, Gizela Grummerová, Mendel Pollak, Helena Pollaková, Sára Bergidová, Jozef Lieber, Gizela Lieberová, Estera Fakkovičová a Adolf Schächter.
Tá obec nikoho nenúti, aby prispel. Prečo tá zbierka tak veľmi rozčuľuje tých, ktorí prispieť nechcú ?
zrejme nie....no ten tip s fotkou nebol veľmi premyslený
Nuž...z tej fotky ma zaujalo iba to tričko, a neviem prísť na to, prečo ho má oblečené...
tak čítaj, čítaj.... :-)))
"kedze ludia si nekupovali dialnicne znamky a nevyuzivali dialnice pre vysoku cenu dialnicnych znamok? "....to si napísal ty....a to bol blud...dôvod bol iný
Zastávať sa Mazáka môže iba ten, kto ho nepozná....kto ho pozná tak vie, o akého bezcharakterného človeka ide...
Starosta obce: Ing. Gregor IZRAEL, PhD.
...no divné priezvisko
Autorka zrejme nečíta denník Pravda....všetky jej " infošky " sú tu v článkoch už opakovane....do večera pridajte na rovnakú tému aspoň 10 ďalších :-))))
Kým niečo napíšeš, tak si over skutočnosti...
Od 1. augusta budú obchvaty viacerých miest vyňaté zo spoplatnenia. V praxi to znamená, že sa šoférom aj bez diaľničnej známky sprístupní celkovo viac ako 200 kilometrov diaľnic.
Cieľom zmeny je odbremeniť väčšie mestá od nadmernej dopravy a presmerovať tranzit z centier na
obchvaty.
Zisťujem, že poniektorí tu v debate majú problém so sluchom, prehrala som si, čo vlastne Kamenický povedal...jasne zdôraznil, že podľa analýzy zistili, že knihy kupujú viac vyššie príjmové skupiny....
mne jedno kto to schváli, pre mňa to problém nie je ....ja na rozdiel od Teba auto na pracovné účely používam každý deň
Pre koho je nevyhnutná, ten si ju zaplatí....žiadny problém.
netrep somariny :-)))
Odporúčame