A hrdým Slovákom to samozrejme prekáža :-)))
A hrdým Slovákom to samozrejme prekáža :-)))
Vážená redakcia Pravdy, pod týmto článkom ste umožnili diskusiu preto, aby sa stádo " PC bojovníkov " mohlo realizovať ? Ak nie, tak by ste všetky nenávistné a vulgárne príspevky mali okamžite odstrániť.
Nikto nikomu nemusí blahoželať k narodeninám, no v uvedený deň by sa každý mohol zdržať invektív na danú osobu...je to prejav elementárnej slušnosti.
s nikým si ho nemýli, to iba ty opäť nič nevieš a trepeš....Ondrík šoféroval ožratý - 1,9 promile alkoholu
Telesne postihnutých budeme aj na Slovensku volať kaliky ? V súlade s nadpisom tohto článku ?
Slušne vyjadrený názor na súčasnú situáciu v kultúre.
Rotácia kádrov na rôznych postoch je bežná v každom odvetví, tak neviem prečo práve v kultúre sa jej venuje taká pozornosť....žiadny riaditeľ nemá doživotne " vyárendované " miesto...
Iba technická poznámka....vidím napísané 3 blogy a pod každým nejaké príspevky....takže nič nie je zmazané.
Tie MS Maďarsku prajem, urobili v hokeji veľké pokroky.
Súčasný most postavila v rokoch 1967–1971 firma VEB Brückenbau Dresden.
...nabudúce prezident pozve aj politológa, aby mohol kľudne spať :-)))
tak to naozaj neviem, kedy to bude :-)))
" Šrac a čaja "....to nie je nárečie, ale slangový výraz, ktorý sa kedysi používal v Košiciach....v súčasnosti ani nie...a neznamená " muž a žena "
Matovič...ten mi je ukradnutý, no ľutujem jeho deti...
Mladý, no strašne hlúpy.....
pred r.1989 bol Veľký piatok klasicky pracovný deň, ja osobne nevidím žiadnu prekážku v tom, aby to tak opäť bolo
Nechtárky dokážu oveľa lepšiu a krajšiu variáciu na francúzsku manikúru ako je tá, ktorú predviedla herečka.
Autor článku je zrejme muž, ktorý sa v tom absolútne nevyzná :-)))
Keď sa Erdogan " oháňa " medzinárodným právom, tak od neho to znie dosť falošne....severná časť Cypru je stále od r. 1983 pod okupáciou Turecka.
v akej práci, keď celý deň vypisuješ ? :-)))
a ty si odborník na čo ? nože sa pochváľ, lebo od rána tu vypisuješ a vypisuješ :-)))
No hlavne, že sa nikomu nič nestalo.
Odporúčame