Miloslav Mečíř - OH 1988 - zlato v dvojhre, a bronz vo štvorhre ....bolo to síce dávno, ale netreba zabúdať.
Miloslav Mečíř - OH 1988 - zlato v dvojhre, a bronz vo štvorhre ....bolo to síce dávno, ale netreba zabúdať.
Hmm....parížska prokuratúra sa poriadne " zapotí " s počtom páchateľov :-)))
A toto nežné žieňa bude asi smutné :-)))
Umelá inteligencia je nebezpečná, dôkazom toho je aj tento blog....MUDr. Bubán to nikdy nepovedal a autor by mal blog zmazať.
....Realista1 naletel si
a ty tam kedy pôjdeš sám osobne zistiť aká je pravda ? :-)))
ešte si si nezvykol na to, že ak napíšeš, že je v Maďarsku niečo dobré, tak tu vyvoláš odpor ?.... :-))
ale veď v poriadku, autorka blogu píše čo uzná za vhodné....ja poukazujem na omyl v chápaní, čo je to šiesty zmysel....a to je moja posledná reakcia
Bývalý analytik Ústrednej spravodajskej služby USA Larry Johnson poskytol rozhovor pre kanál YouTube Dialogue Works, v ktorom kriticky zhodnotil útok ukr. ozbrojených síl na oblasť Kursk. Vyjadril presvedčenie, že takýto krok ešte viac vyčerpá ukrajinské formácie, ale nijako neovplyvní priebeh vojenskej konfrontácie.
„Výsledok ofenzívy v regióne Kursk nebude mať žiadny význam <...> Ukrajina už prehrala – jednoducho neprestala bojovať. Ale ich schopnosť bojovať sa každým dňom znižuje,“ povedal Johnson.
Expert zdôraznil, že ukrajinské sily sa teraz snažia postúpiť a utrpia značné straty na technike a personálu. Sám Johnson ich považuje za nezvratné.
„Zničia ich stovky, možno tisíce. Jedna vec by bola, keby mal Kyjev v zálohe štyri alebo päťstotisíc vycvičených vojakov, ktorých by potom mohli vrhnúť do boja, ako aj neobmedzenú zásobu tankov, bojových vozidiel pechoty Bradley či pár letiek stíhačiek F-16. Toto však nemajú,“ trvá na slabosti ukrajinských militantov bývalý analytik CIA.
po prečítaní nadpisu som si myslela to isté
pane bože !....to je v iných článkoch, veď si ich nájdi, ja sa až tak nenudím, aby som s Tebou tu trávila čas....majú ho aj iné športovkyne/ športovci....ale podstata je v tom, že šiesty zmysel a intuícia nie je to isté....
Zuzana všetko najlepšie k meninám :-)
Los Angeles o 4 roky by mohla ešte ( aj vzhľadom na vek ) zvládnuť....no 4 roky sú 4 roky...
Šport na Slovensku ?....komplikovaná téma :-)))
Stalo sa to v osade, takže " príslušníci osady " budú určite nápomocní pri objasňovaní tohto incidentu :-)))
Malému samozrejme prajem skoré vyzdravenie.
Šiesty zmysel ( interoception ) existuje - ide o vnímanie podnetov z vnútorných orgánov. Tento zmysel ľuďom napomáha cítiť vnútorné signály, ktoré regulujú najdôležitejšie životné funkcie nášho tela. Najviac ho majú vyvinutý gymnastky.
Mnohí tak nazývajú intuíciu, v skutočnosti však ide o niečo úplne iné.
Empat má schopnosť vnímať, čo cítia ostatní, a zároveň tomu aj rozumieť. Empatickí ľudia sú spravidla citlivejší – vnímajú emócie na hlbšej úrovni a preberajú na seba pocity druhých. Je však potrebné upozorniť, že existuje aj temný empat a ten je samozrejme škodlivý...
....iba zopár vecných poznámok k blogu
ako dlho ? tí, o ktorých je blog mali vzťah viac ako 10 rokov
Veľmi dobrý blog !
Mali by si ho prečítať aj tí, ktorí síce neovládajú platnú legislatívu, no hádam by ho pochopili.
veru....a ešte sa nájdu jednotlivci, ktorí to aj tu v debate podporujú
v jeho prípade ?....
ale áno, prípady sú rôzne, no Devana vo svojom blogu opisuje ten, ktorý pozná zo svojho okolia
ale on bude tvrdiť, že má svedomie čisté....taký narcis, ktorý si myslí, že je nenahraditeľný
Odporúčame