Ďalšia " múdra " eurokomisárka :-))))
Ďalšia " múdra " eurokomisárka :-))))
Takže teraz budú ódy o tejto slečinke z bohatej rodiny ?
:-))))
hyperandrogenizmus.....áno, sú na svete aj také " ženy ", a práve preto, by nemali súťažiť s norrnálnymi ženami
Vyhral, treba mu zagratulovať....no robiť z neho nejakého krásavca...hmm :-(
Príšerne škaredý chlap !
Rozhodnutie MOV je otrasné !
Tak zrejme si kabelky nekupujú u " čínana ".... :-))))
....vraj kvalifikovaných migrantov, a to sú ktorí ???
5.miesto na OH je fajn, gratulujem :-)
zrejme, iba podotknem, že u mňa by to fúkanie bolo kedykoľvek a kdekoľvek negatívne...preto ma ožratí vodiči tak rozčuľujú
často som večer za volantom, a tento rok ani raz
Tie kontroly musia pokračovať aj naďalej, no mali by byť aj vo večerných hodinách....
To kto financoval taký hlúpy prieskum ?
Thomas Jolly.....priznávam, že som netušila kto to je, no v súvislosti s OH Paríž som si pozrela o ňom údaje a je mi jasné, prečo to všetko bolo také, aké bolo...som zvedavá na záverečný ceremoniál ...
Tebe zrejme nejaký policajt veľmi ublížil, inak sa nedajú tie Tvoje " pravdy " vysvetliť...
Žoldáci zomierajú....je to ich slobodné rozhodnutie.
Thomas Jolly....pozrite si jeho fotky, a hneď Vám bude všetko jasné.... :-))))
a preto sa práve ten usporiadateľ ospravedlňuje na každom kroku :-)))
Aj na zvyšnom území ovládanom Kyjevom je podľa Lavrova neprijateľné udržiavať zločinecký režim, ktorý vyhladzuje rusky a rusky hovoriace obyvateľstvo a má vyslovene nacistický charakter.
Napriek všetkým svojim hlasným vyhláseniam o mieri sa minister domnieva, že „nič sa nedeje, všetci hluchnú a naďalej nás vyzývajú ku konštruktívnemu prístupu“, čo „v ich chápaní teraz v podstate znamená kapituláciu“.
"To sa nestane, všetky ciele špeciálnej vojenskej operácie budú dosiahnuté, o tom niet pochýb," uzavrel svoj prejav šéf ruského ministerstva zahraničia.
Odporúčame