5 blogov....5 akože nových blogerov.... :-)))))
Podceňuješ čitateľov Pravdy.....
5 blogov....5 akože nových blogerov.... :-)))))
Podceňuješ čitateľov Pravdy.....
"To by ste mal ďaleko "....ak vykáme, tak správne má byť : To by ste mali ďaleko
myslím, že nebola.....a tam zrejme ani nepôjde :-)))
no neviem, ale nick na ktorý reaguješ patrí ku geriatrikom.... :-)))
ale kdeže, ty si tak akurát rád, že tu môžeš od rána do večera vypisovať bludy.....prebehla som si Tvoj profil ( teda jeden z tých mnohých ) .... :-)))
:-)))))))....ten smiech je k tomu Tvojmu chváleniu
ale ten gól čo dal Pastrňák v predĺžení bol excelentný, to musíš uznať :-)
....naši mladíci prehrali boj o bronz...no škoda :-(
ďakujem :-) ...poznám ho, viem posúdiť jeho " odbornosť "
PS : momentálne som nervózna, sledujem zápas MS U 18....a začala 3. tretina
....no hádam jej tie silikóny neprasknú :-)))
Predpokladám, že tieto " rady " Čaploviča nový prezident prehliada :-)))
Nemyslím si, že toto je najkrajší muž Slovenska. Dotyčný vyhral nejakú bezvýznamnú súťaž... a to je tak asi všetko :-)))
dôrazne Ťa upozorňujem, aby si ma do svojich " myšlienkových pochodov " nezaťahoval !
vyjadruje svoje názory, ktoré sú iné ako Tvoje....no ty ju sústavne urážaš, a to už fakt až neskutočné
neviem čo sa tam podľa Teba dialo vlani, no dôrazne Ťa upozorňujem, aby si ma do svojich " myšlienkových pochodov " nezaťahoval !
Súhlasím s týmto názorom, bolo to spomienkové podujatie a tie prejavy nenávisti tam jednoducho nepatrili.
.....a takýto zákrok polície v " najdemokratickejšej krajine na svete " je v pohode ???
Odporúčame