minimálne dvaja Ťa kvôli Ďurovi " ukameňujú " :-)))
minimálne dvaja Ťa kvôli Ďurovi " ukameňujú " :-)))
ja viem :-)....ale trošku môžeš aj našim ... aj Tatárovi :-))
O 16,20 hod. USA - Slovensko....fandíme, držíme palce a možno sa budeme aj tešiť....no ktovie
no áno, to po rozdelení federácie im započítali aj Československo
Česko má 12 titulov ? Hmm....to sa mi nejako nezdá.
A Rusko má v tomto pravdu, či sa to niekomu páči alebo nepáči.
máš pravdu :-)
už si zabudol na prehru z r. 2023 ? vtedy tiež chytal Šutov....tak sa nevysmievaj
opr. sú pre mňa...
no od neho očakávam iba to, aby ma prestal otravovať.... muži v mojej rodine sa hokejom živili a živia....zimné štadióny sú pre " druhý domov "
presne tak !
čítaj si čo chceš....no hlavne ma neotravuj !
Toto je obrovský talent a je radosť pozerať na jeho hru, no hokej je tvrdý šport plný zranení.... nech sa mu vyhýbajú :-)
Connor Bedard....mladší a lepší, nielen v NHL, ale aj na týchto MS
Ja som od Ďura veľké očakávania nemala, pretože som ho videla ako hrá v NHL....no ale treba dúfať, že sa strelecky chytí, a hlavne, že sa skľudní a prestane argumentovať, že v NHL sa to môže....NHL( jeho klub ) je jeho zamestnávateľ a on zamestnanec....teraz je na MS a tak sa musí prispôsobiť...tí, ktorí ho poznáme lepšie ako množstvo iných diskutérov, tak vieme, že " sláva " mu neprospieva.
Súkeľ, Hudáček a aj iní sú lepší, efektívnejší ako Ďuro...taká je momentálna realita.
ty hokeju nerozumieš, a už ma neotravuj svojimi drístami
videla som obidva zápasy....a Tvoj názor ma nezaujíma
Ďurko zatiaľ iba veľa kecá, no herne to až taká sláva nie je....mali by ho tréneri spacifikovať....
Súhlasím s názorom, že dnešné deti knihy nečítajú ( možno zopár výnimiek ). Zo slovenských autorov čítam knihy od Červenaka, a inak v súčasnosti iba severské detektívky. A priznávam, čoraz viac knihy počúvam.....
Dôležité " športové " info :-))))
Kostelný vyjadril iba svoje pocity, no na nevhodnom mieste
Odporúčame