Asi bude potrebné prehodnotiť to, že na psychiatrii pacienti bežne fajčia....
Asi bude potrebné prehodnotiť to, že na psychiatrii pacienti bežne fajčia....
Od 17.marca 1993 ústavní sudcovia prvýkrát zasadali, a od vtedy tu máme zbytočný chaos....je to naozaj chorý prvok na scéne.
Som zvedavá, či vôbec nájdu vinníka tej uniknutej informácie, majú s tým pomerne veľký problém.
Predseda ÚS neodstúpi, no bude zaujímavé meritórne rozhodnutie....a to zatiaľ nikto netuší aké bude.
Ale podporujem názor, že Fiačan by sa mal vzdať funkcie predsedu ÚS.
Musel byť zrejme v hroznej finančnej situácií, ak sa pre také niečo rozhodol....teda ak je to vôbec pravda, že má toľko očkovaní...
Robíte z toho " kovbojku ".... :-)))
Tetovanie, kerky.....to fakt niekto v dnešnej dobe toto rieši ?
8.júna 2024 treba ísť voliť, aby Slovensko nemalo v EP PS - károv....ale zástupcov, ktorým ide o MIER v Európe.
Dúfam, že sa im to nepodarí....Slovensko nepotrebuje mať PS - károv v EP.
8.júna 2024 treba ísť voliť !
na rozdiel od Teba veru som
Autorovi blogu prajem pekný deň, a pevné nervy s niektorými " odborníkmi " .
reagovala som na Tvoj príspevok, a nie na blog
TLAČOVÁ SPRÁVA č. 13/2024
sudcovia Šorl a Straka pripojili odlišné stanovisko
to sú fakty, a nie žiadne " čo sa ešte povrára " ?
:-)))))
Aj to je možné....
Ústavný súd SR porušuje Ústavu SR.....na Slovensku je fakt všetko možné :-(
dobrá reakcia, a v súlade so zásadou ...." Ex iniuria ius non oritur "....právo nevzniká z bezprávia
Aj bez všelijakých " analytikov " celkom dobre rozumieme a čo išlo Amanuelkovi....chválabohu mu to celkom nevyšlo, no tento " krásavec " určite neprestane....
Kauza Budišov.....kvôli nej si bola Vieročka vo väzbe, a vďaka excelentným advokátom si sa z toho dostala.
Takže ty môžeš tak akurát držať .... a nepoučuj iných !
Odporúčame