Zástupcovia mimovládok hľadajte si prácu.... :-)))
Zástupcovia mimovládok hľadajte si prácu.... :-)))
Ďuri Rizman stráca príjem ? Preto ten vreskot ? :-))).....veď Zuzka bude mať o chvíľu dôchodok, tak Ti hádam " mliečko a rožky " kúpi :-)))
Zaujímavé, ako už vopred vedia aké bude rozhodnutie ÚS....vôbec nebola žiadna konzultácia :-)))
kto chcel, tak si to mohol prečítať na Šport24sk....načo to sem " lepíš " ?
A bleskurýchle " našli " spoluväzňa, ktorý sa dojemne vyjadroval....osobne ma prekvapuje, že poniektorí ľudia sú schopní uveriť kadečomu.
" Raz som si tam v kabelke po obede nechal peniaze aj pas.".....ďalej som ani nečítala
Jeho motívom boli peniaze, chvíľku si ich " užil ".....a teraz ho môže rodina oplakávať.
vyprovokujete hádku, a následne reagujete ako pubertiačka....
Túto pani budú však " novinári " stále pripomínať.... "bývala pani prezidentka povedala toto, bývala pani prezidentka bola tam, bývala pani prezidentka sa vyjadrila" .... a tak podobne .
....máme sa na čo tešiť :-)))
douč sa gramatiku....bača :-)))
" plačeš na nesprávnom hrobe "
Na základe fotky usudzujem, že sa autor blogu podobá na svoju matku....
No je mi ľúto, že vyrastal v takej rodine, to mi je naozaj veľmi ľúto.
A ten nemenovaný väzeň poskytol rozhovor.....bože, to sú drísty !
Gynekologička prijala " uvedomelé a uvážené rozhodnutie " :-))))
ona aj niekedy pracovala ?.... :-)))
Vzhľadom na končiaci mandát by sa táto prezidentka už fakt k ničomu nemala vyjadrovať.
Čaputová žije v hriechu, ale kresťanom, ktorí majú " nejaké vzory " to evidentne neprekáža
Odporúčame