"To sa môže stať každému."
Všetci na Slovensku sú HIV pozitívni a pred lekárskym zákrokom zatajujú svoje ochorenie ?
"To sa môže stať každému."
Všetci na Slovensku sú HIV pozitívni a pred lekárskym zákrokom zatajujú svoje ochorenie ?
nemôžem za to, že si nie len nevedko, ale aj Truľko :-)))
veľmi dobre si to uviedla, úplný súhlas !
neoznámenie vážneho zdravotného problému pri lekárskom zákroku je čo ?
veď mu toľko nezáviď :-)))
za seba môžem tvrdiť, že s tým nemám žiadny problém a ani jeden jediný príspevok, ktorý som za roky na pravde napísala, by som nijako nemenila
Neznalosť zákona neospravedlňuje....pán Hellebrandt. Aj keď tento pán musel vedieť ( a veľmi dobre vedel ) že svoje ochorenie nemôže tajiť pri lekárskom zákroku.
Klamstvo v tej strane PS nie je ničím výnimočným.....
Prečo sú teraz mimovládky ticho ? Myslím tie, ktoré neustále bojujú za práva " chráneného druhu " ?
Teraz sú ticho ako voš pod chrastou !
Je po búrke v pohári, tak prečo o tom Igorko píšeš ?
Závisť je zlá vlastnosť....
možno sa iba jeden rozhodol, napr. žiarlivosť....nie sú presné informácie prečo k tomu došlo
"Prezidentka a ani Kancelária prezidenta nemajú čo skrývať, ani si nič vymýšľať,“ skonštatoval Strižinec.
V poriadku, takže kedy bude zverejnený zoznam ?
muž mal 63 rokov a žena 61 rokov, neboli až takí starí....
Zase manželský pár ?
nick Peter má zablokovaný, tak používa teraz tento Chang -.....administrátor by mal z dôvodu vlastných pravidiel zablokovať aj tento nick
" Dnes oznámená diagnóza však rakovinou prostaty nie je, plynie z vyhlásenia paláca."
teraz určite nie, tam je taká totalita, že až....
PS : dúfam, že vieš kto je nick ten Chan-.....nereaguj na jeho " múdrosti "
Odporúčam " bojovníkom " za klávesnicou zájsť aspoň do Užhorodu a porozprávať sa s miestnymi obyvateľmi, budú veľmi prekvapení ich názormi....obyčajní Ukrajinci robia všetko možné ( aj nemožné ), aby sa vyhli odvodom. Nechcú nezmyselne zomierať....pre záujmy niekoho iného.
Odporúčame