Čítala som vyjadrenie sestry nebohej.....2 roky celá rodina bojovala s tým psychicky chorým človekom, žiadali ochranu, no policajti ich vysmiali, že ona nie je prezidentka, aby ju chránili....a rovnako žiadali aj rodinu toho vraha, aby s tým niečo robili....takže pochybení až, až....


