To ešte furt je na Slovensku ? LOL
To ešte furt je na Slovensku ? LOL
Na týchto odporúčaniach je do očí bijúci vplyv zopár ľudí zo Slovenska.....a GP to vie.
Zrejme pred najhorším ho zachránila mama s vidlami.
Chlapec má šťastie, že má odvážnu mamu !
Ešte je tu ? Tuším v Ankare na neho čakajú.....LOL
.....aj kľačí pred Hamiltonom ? LOL
Tak hádam ten šok všetci prežijú.....LOL
Prínos tejto návštevy pre Slovensko je aký ?
Slovensko je zrejme bohatá krajina, ak si môže dovoliť vyhodiť 340 mil. eur von oknom.....
....zvýšiť aj úroveň ochrany členov súdnej rady, špeciálne tých, ktorí neboli zvolení sudcami, pred ich odvolaním....
Tak toto je iniciatíva tvorcu pyramídových hier.....LOL
Kaštánek.....prachy z KHL si už vrátil ?
Veď v pohode, je to fotomontáž....načo také dlhé vysvetľovanie ...LOL
škola stráca kredit a umelo vytvorený list jej nepomôže
Kosovčanka si zrejme ťažkú hlavu z Alaha asi nerobí :-)))
keď ich majú prázdne, tak prečo by neverili :-))
francúzsky vidiek je ešte celkom v pohode, tam môžeš ísť...no nočnú prechádzku po Paríži rozhodne vynechaj :-)
kľudne tam môže aj zostať....
Mňa osobne obsah tohto listu nepresvedčil, že ide o " mimoriadne nadané deti "....
Už pred cca 20 rokmi Francúzsko podcenilo situáciu s migrantami, a s touto generáciou násťročných si už veľmi ťažko poradí....podobné " protesty " tam budú pravidelne, lebo nejaký dôvod sa stále nájde.....
Masový odchod talentov ? A o aké talenty ide ?
Odporúčame