a ktorý faul je fér ? :-) ...Hrnkovi sa nič nestalo
a ktorý faul je fér ? :-) ...Hrnkovi sa nič nestalo
iste...mal dostať prísnejší trest priamo v zápase, ale nie na ďalšie...ak by to bolo počas sezóny - tak dobre, toto je finále, a hrať majú všetci
110. výročie arménskej genocídy, uctenie pamiatky 1,5 milióna nevinných ľudských životov zavraždených počas jednej z najtemnejších tragédií 20. storočia.
Na Pravde som nenašla žiadny článok....túto genocídu si nie je potrebné pripomínať ?
tak to netuším :-)
A správanie Tomáša Hrnku po zápase bolo čo ? Na slovné provokácie sa pustil do fyzického útoku...ak by tam neboli policajti, tak by samozrejme dostal poriadnu nakladačku....
Zápasy sa majú vyhrávať na klzisku, a nie po " protestoch ".
Uvidíme ako to dnes dopadne.
Predovšetkým boli obidvaja nevhodné oblečení, rovnako ako Uršula v nohavicovom kostýme.
celkom by ma zaujímalo, čo si na pohrebe pápeža šepkali Trump a Zelenský....
...ešte ten nos si daj upraviť, nech " umelá kompletka "...
Ak nešlo o terorizmus, tak čo sa tam stalo ?
A teraz aspoň 10 článkov o tom, ako je Izrael pobúrený :-)))
Zraz sa im hodí : „Šport by mal ľudí spájať, nie rozdeľovať “....
Ale veď to je Evitovka, tak čo ste sklamaní :-)))
Kyjev a európski politici robia všetko pre to, aby dosiahli jediný cieľ – narušiť rokovania, aby „naďalej obchodovali so svojimi vojakmi, žobrali peniaze a odložili verdikt“.
No ale tomu nesmieme veriť, pretože nás naše " mienkotvorné média " budú neustále napomínať, čo si máme a čo si nemáme myslieť.
Peknú nedeľu prajem, je posledná v tomto mesiaci...a potom už príde ten krásny, básnikmi ospevovaný čas ♥
Na koho objednávku píšeš Čaplovič ? Brno - Terezín najrýchlejšia trasa 269 km....Žid a jezuita ? V RKC je všetko možné...
" lebo som tipla 2, no a môj tip vyšiel "....a toto som Ti odpísala...v rámci tiketu som potrebovala ich výhru...chápeš ?
a na to si ako prišiel, že im fandím ?
Reinhard Mey & Freunde - Nein, meine Söhne geb' ich nicht....poznám túto verziu, páči sa mi.
Okrem iného je tam aj taký text :
" Nie, svojich synov vám nedám, určite som ich ako matka pre vás v bolestiach nepriviedla na svet, nie pre vás a nie pre potravu delám....prisahám a hovorím vám to priamo do očí.. "
A ja ako matka tiež hovorím, svojich synov vám nedám !
V piatok môže, ale aj nemusí byť koniec série...uvidíme ako to dopadne :-)
nemaj obavy, Kaštánkovi sa nič nestane
Na stavbách rôzne firmy zamestnávajú cudzincov, pre ktorých je napr. dodržiavanie predpisov BOZP doslova " španielskou dedinou "...nerozumejú po slovensky ( firma im nezaplatí tlmočníka ) takže komunikácia s nimi je úchvatná. Viem aké majú mzdy, takže mi je jasné, prečo tú prácu nevykonávajú Slováci, ale Ukrajinci, Rumuni, Srbi a najnovšie aj Taliani.
Anglikovia, nejako sa Vám to komplikuje..." rande " sa nekonalo a ďalšie je otázne...
Odporúčame