Tí dvaja sa našli...to je pravda, LOL
Tí dvaja sa našli...to je pravda, LOL
Myslíš Čaputovú ? Ona nemá titul...je magisterka
Kedy a hlavne, ktorý súd právoplatne rozhodol o tom, čo uvádzaš v nadpise ?
Neviem ako súd rozhodne, no samozrejme verím, že Černák dožije svoj život vo väzení !
Poľka sa zrejme urazila, že ju so sebou nevzali LOL.
Katy Perry nepatrí medzi moje obľúbené speváčky, no ale Orlando Bloom - tak to je už iné kafe...
Má môj obdiv, pretože nie je veľa žien, ktoré by dokázali zastreliť medveďa.
Ťažko sa vyjadruje k takýmto veciam, je mi nesmierne ľúto, že to matka nebohej nezvládla a spáchala samovraždu. Neviem, či jej mohli alebo nemohli pomôcť odborníci, neviem, či o takú pomoc vôbec stála. Som matka a tak rozumiem pani Lenke v tom, že chcela poznať pravdu o zásahu a konaní nielen polície...ale - stále je nejaké ale - výsledok jej snaženia je samovražda.
Nech odpočíva v pokoji !
prestaň tárať, toto sa stalo v r. 2023
Táto Kajka je hrdá nositeľka odkazu 20. divízie granátnikov SS....aj kvôli takej ako je ona nemá EÚ budúcnosť.
douč sa gramatiku...eštebák LOL
20. divízia granátnikov SS....zrejme Kajka v nej mala nejakých právnych predchodcov, a preto je taká akčná...LOL
Kajka sa vyhráža ...pochádza z " obrovskej " krajiny, tak všetci budú stáť v pozore pred tou estónčankou...LOL
Odkiaľ tí podvodníci vedeli, že táto pani má syna, že má v banke peniaze....a prečo nezavolala synovi ? Náhoda ? Neverím...
"Leadership s empatiou: umenie viesť a zostať sama sebou“.
Toto je online kurz, ktorý táto pani na portáli Seduo.sk spustila. V kurze ponúka aj konkrétne techniky, ktoré jej pomáhajú zvládať stres, vrátane zenovej meditácie, ktorej sa venuje už 18 rokov.
Práve čítam o tom, že tá pani poskytuje kurzy :
"Stojí 59 eur, no do včera naň ešte platila výhodná, polovičná zľava. Nechýba ani záruka vrátenia peňazí bez uvedenia dôvodu, a to do štrnástich dní od zakúpenia. Školenie obsahuje osem lekcií vrátane záverečného testu. "
a ak náhodou ten pán zahynie, tak potom zrejme nebude nikto prekvapený z tvrdej reakcie rodiny...
Nie som fanúšička " značky " Slovan, a nemyslím si, že všetci obyvatelia na Slovensku fandia tejto značke.
áno, ten pocit " vycúvania " majú aj iní, Trump je obchodník, ktorý uvažuje v zmysle..." rozohrám viacero obchodov a nejaký predsa musí vyjsť ", no jemu sa to akosi zatiaľ nedarí...a toto Rusko veľmi dobre vníma a samozrejme neustupuje...ja Ukrajinu ľutujem, fakt ľutujem..každá ďalšia " dohoda " je pre ňu nevýhodná
nepoznám ju, ale nedávno som videla jednu časť z toho seriálu a registrovala som akurát jej veľké zuby LOL
Odporúčame