teraz aj Kamala Harrisová by bola dobra, nie dezolati?
teraz aj Kamala Harrisová by bola dobra, nie dezolati?
ficotleby moje osprostené, realita vas znova prefackala čo?
nebyť EU tak to chátra
tú už vyvolalo prašive russko ale Američania zasa boli prvy na mesiaci
génius Lacko sa nezaprie
MAGA bombicovci sa vytešovali ze napadne Grónsko a ajhla Trumpeta eliminuje všetkych russkych spojencov
prezident mieru našich MAGA bombicovcov
ako chce irán poraziť dve jadrove mocnosti?
nemôžem nesúhlasiť s tvrdeniami ze irán by sa mal vybombardovať až do základov ale väčšia pozornosť by sa mala venovať poražke fašistického russka
kňučíš ako stará žena
čo si taká precitlivena ficotleba ako po prechode?
tak falošný hún Orban podporil svojho MAGA guru a ficko sa v kute zdráha
ani napr Britanii by jedna nechybala keby ju odhodila na Moskvu
V Zuberci je krajší skanzen
opravi sa ten náhodny škrabanec a bude sa lietať
napriklad ja s nim suhlasim
Očistec sa nezadržatelne blíži
Odporúčame